II RAJD TROPEM ŚW. MIKOŁAJA

15356711_602352223286268_4075301272769070092_n

2 grudnia Kępice zostały opanowane przez harcerzy! Wszystko za sprawą II Rajdu Tropem św. Mikołaja, organizowanego przez 28 Artystyczną Wielopoziomową Drużynę Harcerską „Czarne Owce”.
Gościliśmy patrole i gromady zuchowe z Miastka, Świerzna, Połczyna Zdroju, Szczecinka, Dretynia, Kępic. Pobiliśmy rekord we frekwencji, było nas prawie 140 sztuk :D
„Czarne Owce” dały z siebie wszystko i pod opieką drużynowej i przybocznego przygotowały bogaty w atrakcje program rajdu. Uczestnicy nie mieli chwili na oddech i nudę. Oprócz grania i pląsania, musieli przejść 15 km gry głównej wokół Jeziora Obłęskiego, zmagać się w Ślimaku, zaprezentować zadania przed rajdowe, jakimi były: stroik lub choinka świąteczna, ciasteczka z imionami oraz scenka pt. „Tropem św. Mikołaja”.
W sobotę wieczorem wszyscy zasiedliśmy do świeczkowiska świątecznego, podczas którego zabrzmiały wspólnie pięknie zaśpiewane kolędy. Rozmawialiśmy też o tradycjach świątecznych w naszych domach.
Dodatkowym punktem rajdu był: Turniej piłki siatkowej harcerzy przygotowany i poprowadzony przez naszego Komendanta Hufca oraz Turniej zuchowy, którym w całości zajęli się nowi harcerze 28 AWDH (Igor, Hubert i Michał).
W niedzielę na apelu pożegnalnym wręczyliśmy nagrody za zmagania. Wszystkim drużynom, patrolom i gromadom bardzo mocno dziękujemy za przybycie, wspólną zabawę i cudowną atmosferę podczas rajdu! Już dziś zapraszamy Was za rok!
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ŚLEMY DO NASZYCH WSPANIAŁYCH SPONSORÓW I PRZYJACIÓŁ, BEZ KTÓRYCH TEN RAJD BY SIĘ NIE ODBYŁ!!! DZIĘKUJEMY:
– PANU STEFFENOWI WEINMESTEROWI: za ogromne wsparcie finansowe, dzięki któremu każdy patrol otrzymał super nagrody! :D
– PANI BOŻENIE GIERSZEWSKIEJ za dobre słowo i smakołyki dla rajdowiczów 
– PANI MAGDALENIE GRYKO, PANI OLI CHRISTYNIUK, PANI ANI MISIUN za przepiękne kubki, słodkości i gotowość do pomocy przy naszych przedsięwzięciach 
– PANU TOMASZOWI ZAGRAJEK za wsparcie „spożywcze” :D
– PANU ANDRZEJOWI TAUKINOWI za ciepły kąt, zaufanie i wieczny uśmiech oraz przychylność!
– PANU SŁAWOMIROWI PIĄTKOWESKIEMU, PANU GRZEGORZOWI ŁAWER, PANU BOGDANOWI OKUNIEWSKIEMU, PANU KAMILOWI SZYDŁOWSKIEMU za pyszny gorący żurek po grze głównej, edukację leśną i podanie pomocnej dłoni zawsze, gdy poprosimy! :D
 
DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY!
 
Poniżej przedstawiamy wyniki zmagań rajdowiczów:
Turniej piłki siatkowej:
I miejsce: 26 WDH Euforia
II miejsce: patrol Awaria
III miejsce: 28 AWDH Czarne Owce
Turniej zuchowy:
I miejsce: Wesołe Muchomorki
II miejsce: Niezapominajki
III miejsce: Leśne Ludki
Rajd:
I miejsce: patrol Awaria
II miejsce: 26 WDH Euforia
III miejsce: 33 PHDW Leśna Brać
IV miejsce: 12 DH Miastko
V miejsce: PDH Czarne Róże
VI miejsce: 40 WDH Green Team
Rajd zuchy:
I miejsce: Wesołe Muchomorki
II miejsce: Leśne Ludki
III miejsce: Niezapominajki
Foto kliknij tutaj

Dodaj komentarz