Nowe władze w Hufcu!

DSC00315
Po lewej ustępujący komendant pwd. Michał Serement „Serek”, po prawej nowy komendant Hufca ZHP Miastko hm. Lech Warsiński.

Zjazd Zwykły, który obradował od dnia 26 listopada z przerwą do 14 grudnia bieżącego roku został zakończony. W czasie Zjadu został podsumowany  został okres działania Hufca od 2011 do 2015 roku, wybrano nowe władze w postaci pięciosobowej Komendy Hufca oraz trzyosobowej Komisji Rewizyjnej, a także uchwalono trzymiesięczny okres pracy nad nowym Programem Rozwoju Hufca na lata 2015-2019. Ustalono, że pod koniec marca 2016 roku zostanie zwołany Zjazd Nadzwyczajny gdzie ów Program zostanie uchwalony.

Nowy komendant świeżo po wyborze zapowiedział comiesięczne zbiórki Komendy Hufca (w poprzednim okresie odbywały się one nieregularnie), podtrzymał wolę wzięcia udziału w szkoleniach całej nowej komendy oraz podziękował swojemu poprzednikowi.

Poniżej podajemy aktualny skład Komendy Hufca oraz Komisji Rewizyjnej.

Komenda Hufca:
– hm. Lech Warsiński – komendant
– pwd. Elżbieta Mestek-Krupa – skarbnik
– hm. Aleksandra Sikorska – zastępca ds. kształcenia
– phm. Aleksandra Dróżdż – zastępca ds. programu
– pwd. Kinga Rekowska – członek komendy

DSC00339-001
Nowa Komenda w niepełnym składzie. Od lewej: phm. Aleksandra Dróżdż, hm. Lech Warsiński, hm. Aleksandra Sikorska

Komisja Rewizyjna:
– hm. Ryszard Zabłocki – przewodniczący
– hm. Grażyna Jamniak
– phm. Krystyna Łyszyk

Nowa Komisja Rewizyjna. Od lewej: hm. Grażyna Jamniak, hm. Ryszard Zabłocki, phm. Krystyna Łyszyk
Nowa Komisja Rewizyjna. Od lewej: hm. Grażyna Jamniak, hm. Ryszard Zabłocki, phm. Krystyna Łyszyk

Zdjęcia z wydarzenia na facebooku.

Serek

Dodaj komentarz