Rajd drużyn Hufca ZHP Miastko

DSC08831Z inicjatywy drużyn Hufca ZHP Miastko w dniach 16-18 października 2015 roku odbył się rajd harcerski na terenie Miastka.

W ciągu trzech dni uczestnicy mieli okazję dobrze się bawić, spotkać starych znajomych, a także nawiązać nowe znajomości. Przede wszystkim był to czas poświęcony „zostawianiu świata trochę lepszym niż go zastaliśmy”.

W rajdzie wzięły udział drużyny z Miastka, Kępic i Szczecinka. Były to 12 Drużyna Harcerska im. H. Sienikiewicza z Miastka, 28 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Czarne Owce” z Kępic oraz 22 Drużyna Harcerska „Dementia” ze Szczecinka.

Pierwszy raz w nowej roli organizatora rajdu miał okazję sprawdzić się dh Dawid Zgryza wraz z 12 DH im. Henryka Sienikiewicza z Miastka.

Zdjęcia na fb Hufca tutaj.

Komenda Hufca

Dodaj komentarz